Przygotowanie do bierzmowania

Do 14 grudnia, w zakrystii, składamy deklaracje zgłoszeniowe do Sakramentu Bierzmowania. Proszę zwrócić uwagę za formę zaangażowania się w życie parafialne w tym roku (KSM, lektor, psałterzysta, Odnowa w Duchu Św., Grupa Biblijna, itp.)

Przygotowanie do Bierzmowania rozpocznie się 4 października 2020 r. (po Mszy św. o godz. 10.00) i potrwa dwa lata. Zapraszam rodziców uczniów, którzy obecnie są w klasach VIII i I Liceum/ Technikum, oraz te osoby, które z różnych przyczyn nie przyjęły tego sakramentu
w latach ubiegłych.
W związku z rozporządzeniem Episkopatu Polski mówiącym o przyjmowaniu sakramentów
w swojej parafii osoby, które chcą przystąpić do Bierzmowania w parafii Miętne, a są z innej parafii, powinny poprosić swojego ks. Proboszcza o zgodę na udzielenie sakramentu poza parafią miejsca zamieszkania.

ks. Michał