Katolickie Stowarzyszenie Młodych

Katolickie Stowarzyszenie Młodych
fashion

„Nie wstydźcie się waszych ideałów – wręcz przeciwnie , głoście je i brońcie ich! Liczy na was Chrystus, liczy na was Pani Jasnogórska, liczy na was Kościół. Liczy na was i potrzebuje was Polska ! Właśnie jako KSM.”

Jan Paweł II 15 IV 1995 Ogólnopolska Pielgrzymka KSM do Rzymu

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży to wspaniała alternatywa dla wszystkich młodych do 30 roku życia, poszukujących prawdziwej przygody w ramach katolickiej wspólnoty . KSM zajmuje ogromną przestrzeń ludzkiego rozwoju , jaka łączy formacje ducha i działanie ciała. Poprzez niezliczone akcje, obozy, rekolekcje kształtujemy w sobie jednocześnie sprawność fizyczną i intelektualną, a także niezłomną wiarę. Z nami nie sposób się nudzić.

Jak do nas dołączyć? Nic prostszego, spotykamy się w soboty po Mszy św. wieczorowej w salce.


ZAPRASZAMY

Powrót do góry